Zavolejte nám 778 752 778

 

Asi málokdo si uvědomí, že únava, nedostatek energie a koncentrace, ale také třeba schopnosti kreativního uvažování mohou být důsledkem špatného pitného režimu. Přitom zajistit kvalitní vodu nejenom v pracovním procesu už dnes není žádný problém.

 

Lidé obecně málo pijí v práci. Důvodů je celá řada. V celodenním shonu často zapomínají na správné doplňování tekutin. Leckdy ale nemají ani co doplňovat, protože si cestou do práce nestihli koupit něco k pití a voda z kohoutku nestojí za nic.

 

Příjemný benefit
Firmy se dnes předhánějí v tom, která vymyslí lepší výhody pro své zaměstnance. Na řadu tak přicházejí různá zdravotní volna, klouzavá pracovní doba, firemní školka a podobné. A nikoho vlastně přitom ani nenapadne obstarat zaměstnancům základní potřebu k životu, vodu. Možná jste se teď právě vyděsili při představě balíků láhví s balenou vodou, které je potřeba přinést do kanceláře a prázdné láhve odpovídajícím způsobem zlikvidovat. A co to zkusit jinak…‘

Barel kvalitní vody nejenom pro osvěžení
Jako praktické řešení se jeví výdejníky, které jsou opatřeny barely s kvalitní vodou, jež pochází z konkrétních pramenů, takže opravdu víte, co pijete. Výdejníky dnes navíc umí i další funkce, dokážou vodu ohřát, vychladit či jemně nasytit bublinkami. Dají se nejenom koupit, ale také pronajmout, což je dobré řešení pro ty, kteří by rádi nejprve vyzkoušeli, jak takový výdejník vlastně funguje a jestli se vůbec vyplatí. Výhodou je absence jakýchkoli starostí navíc, protože firma výdejník přiveze a případně zase odveze, nemluvě o doplňování nových barelů s vodou.
Výhody, které oceníte
Barelová voda má nesporná pozitiva. Jednak je finančně výhodnější a za druhé splňuje ty nejpřísnější normy na kvalitu pitné vody. Například společnost AQUARA plní barely zásadně vysoce kvalitní pramenitou vodou Svatojánský pramen. Ve sklenici na vás čeká čerstvá voda, která neobsahuje žádné konzervační přísady a má optimální množství minerálních látek, takže je vhodná pro každodenní pití. A dopřát si můžete také vodu z islandských ledovců, která je výjimečná svou vysokou koncentrací kyslíku a nízkou mineralizací.

 

 

Sdílej tento příspěvek!

Související články