Zavolejte nám 778 752 778

Aquamaty nabízí pohodlný a okamžitý přístup k horké i studené vodě. Jsou hygienickým i úsporným řešením vybavení kanceláří, provozoven i veřejných míst. Jejich provoz je prakticky bez údržbový a nemusí vás zatížit ani pravidelnou kontrolou a doplňováním náhradních barelů s vodou.

 

Nepřetržitý provoz

Zejména pro frekventovaná místa nabízí aquamaty variantu s připojením na vodovodní řád. Pro instalaci přístroje je dostačující zajistit přístup k řádu a zdroji elektrické energie. Zapojený automat vám pak zajistí naprosto bezobslužný provoz. Voda prochází speciálně upraveným filtrem, při výdeji pak můžete volit čerpání horké vody, chlazené, ale také perlivé. Vodohospodářství zajišťuje zdravotní nezávadnost vody ve všech oblastech, běžná pitná voda vyhovuje normám i při přímé konzumaci. Vám využití vodovodního řádu zásadně sníží náklady.

 

Pohodlný přístup k horké i studené vodě

Zapojením aquamatů do provozu zajistíte komfortní přístup k osvěžení ve vysoké hygienické kvalitě. Aquamaty jsou vhodným doplňkem pro veřejná místa – chodby škol, úřadů, čekáren. Svojí funkci perfektně plní i jako vybavení kanceláří či provozů. S připojením na vodovodní řád se nemusíte starat o průběžnou kontrolu a výměnu barelů, stejně jako o jejich skladování. S profesionálním servisem odpadá i starost o odvápňování a údržbu přístroje.
Aquamaty si můžete výhodně zapůjčit a vyzkoušet jejich provoz ve vašem režimu. Při koupi i zapůjčení vám vždy nabízíme řadu variant od standardního zpracování až po zajímavé typy s řadou doplnění. Design přístroje je volený v elegantním nerušivém stylu, dovolí snadné zapojení do jakéhokoli interiéru. Zajistěte svým zaměstnancům nebo hostům komfortní přístup k vodě. Šetřete životní prostředí a pracujte s minimálními náklady.

Sdílej tento příspěvek!

Související články