Zavolejte nám 778 752 778

Společnost AQUARA navázala úzkou spolupráci s předním evropským malířem a grafikem Joe Muczkou jr. Jedná se o spojení kresby a aquamatů, kdy Joe Muczka jr. vybral zatím 3 (později až 15) své originální obrazy, které visí v soukromých sbírkách a jejich reprodukce přenesl na aquamaty společnosti AQUARA.

Vzniklo tak užitné umění, kdy od každého obrazu vznikne pouze 250 ks reprodukcí pro celou Evropu. Každý takovýto aquamat bude mít pořadové číslo a vlastnoruční podpis autora. Spolu s aquamatem obdrží majitel certifikát pravosti s vlastnoručním podpisem autora a od společnosti AQUARA doživotní záruku na dílo.

Menu vodaNyní je zde příležitost pro milovníky umění a dobrých investic nejenom se kochat pohledem na dílo Joe Muczky Jr., ale i vlastnit ho ve formě, která mu kromě vizuálního potěšení přinese i zdravotní užitek díky dodržování pitného režimu pitím vysoce kvalitní pramenité vody Svatojánský pramen.

Bližší informace

Zajímá Vás, jaká je cena přístrojů, za jak dlouho mohou zdobit váš domov či luxusní kancelář nebo máte jiný dotaz? Kontaktujte nás – rádi se vám budeme věnovat a zodpovíme veškeré vaše dotazy.